Celem działalności Klubu jest organizowanie i propagowanie żeglarstwa jako racjonalnej formy wypoczynku i rekreacji, stwarzanie członkom Klubu dogodnych warunków do uprawiania żeglarstwa i innych sportów wodnych, rozwijanie umiłowania przyrody i świadomości ekologicznej, krzewienie znajomości sztuki żeglarskiej, przestrzeganie zasad etyki i etykiety żeglarskiej, kształtowanie właściwych postaw obywatelskich i sportowych. Członkiem - uczestnikiem Klubu może być osoba w wieku poniżej lat 18 jednak nie młodsza niż 7 lat, za pisemną zgodą swoich rodziców lub opiekunów. Nie przysługuje jej jednak czynne i bierne prawo wyborcze do Władz Klubu do czasu uzyskania pełnoletniości. Klub opiera swoją działalność na społecznej pracy ogółu członków. Dla realizacji określonych celów statutowych Klub może zatrudniać pracowników, w tym także członków Klubu.


wkz.org.pl07.05.2011 Relacja z regat w Rybniku

W dniach 8-10.04 w Rybniku odbyły się regaty inaugurujące sezon żeglarski. W klasie Europa niestety frekwencja nie dopisała – było nas zaledwie 11, z czego pojawiło się dwóch nowych zawodników reprezentujących miejscowy klub. Na miejscu zjawiła się tylko jedna zawodniczka z Poznania (Asia Małyszka), 6 zawodników z Wolsztyna oraz dwóch braci Sztyk z Gliwic (którzy jak zwykle swoją obecnością uświetnili regaty ;) ).


wkz.org.pl26.04.2011 ZAWIADOMIENIE O REGATACH

Nazwa regat: Regaty NIVEA Błękitne Żagle „Puchar Wolsztyna”, Dni Otwarte Wolsztyńskiego Klubu Żeglarskiego Regaty w klasie Optimist, Hornet, Omega, Open, Patronat Burmistrza Wolsztyna – Andrzeja Rogozinskiego, Czas i miejsce regat: 2-3 maja 2011r., jezioro Berzyńskie Przystań Żeglarska Niałek Wielki


wkz.org.pl19.04.2011 Zawiadomienie o regatach - Wolsztyński Tydzień Żeglarski

Zawiadomienie o regatach Wolsztyński Tydzień Żeglarski  „Puchar Wolsztyna” w klasach Europa, OK-Dinghy, Hornet, Omega, Open.

 


wkz.org.pl17.04.2011 Wiosenne remonty na Przystani Żeglarskiej

W ostatnich tygodniach wiele osób zaangażowało się w prace remontowe na Przystani Żeglarskiej w Niałku Wielkim, w calszej części artykułu można zapoznać sie z fotorelacją.


wkz.org.pl14.04.2011 Walne Zgromadzenia Członków - Wolsztyńskiego Klubu Żeglarskiego

Zapraszamy do zapozniania się z Walnym Zgromadzenia Członków - Wolsztyńskiego Klubu Żeglarskiego, które odbyło się 9 kwietnia 2011r. na którym wybrano nowe władze WKŻ.


1 « [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] » 44
Optimist Grupa B
Europa
Ok-Dinghy
Finn
Hornet
Omega
Windsurfing
Śródlądowa
Morska
Turystyka kajakowa
Płetwonurkowie
MotorowodnaWKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn

WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn

WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn
Wolsztyński Klub Żeglarski- jez. Bierzyńskie
Wolsztyn
Niałek Wielki 60G
64-200 Wolsztyn
NIP: 923-10-26-518

e-mail: wkz@wkz.com.pl

Komandor Ryszard Derwich 608 072 811
                                            

Wszystkie prawa zastrzeżone Wolsztyński Klub Żeglarski Copyright © by www.wkz.org.pl 2010 - 2021. Projekt strony: PRESSTU.PL
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.wkz.org.pl)


stat4u