Celem działalności Klubu jest organizowanie i propagowanie żeglarstwa jako racjonalnej formy wypoczynku i rekreacji, stwarzanie członkom Klubu dogodnych warunków do uprawiania żeglarstwa i innych sportów wodnych, rozwijanie umiłowania przyrody i świadomości ekologicznej, krzewienie znajomości sztuki żeglarskiej, przestrzeganie zasad etyki i etykiety żeglarskiej, kształtowanie właściwych postaw obywatelskich i sportowych. Członkiem - uczestnikiem Klubu może być osoba w wieku poniżej lat 18 jednak nie młodsza niż 7 lat, za pisemną zgodą swoich rodziców lub opiekunów. Nie przysługuje jej jednak czynne i bierne prawo wyborcze do Władz Klubu do czasu uzyskania pełnoletniości. Klub opiera swoją działalność na społecznej pracy ogółu członków. Dla realizacji określonych celów statutowych Klub może zatrudniać pracowników, w tym także członków Klubu.


wkz.org.pl30.03.2011 Przed nami Wolsztyński Tydzień Żeglarski 30 kwietnia - 15 maja

Przygotowujemy dla Państwa szczegółowy program ale juz dziś można zapoznać się z wstępnymi informacjami pod adresem

 

http://www.wkz.org.pl/regaty


wkz.org.pl28.03.2011 Szukamy sponsorów

W związku z zbliżającymi się obchodami XX -lecia Wolsztyńskiego Klubu Żeglarskiego oraz Wolsztyńskiem tygodniem Żeglarskim który odbędzie się w dniach 30 kwietnia – 8 maja 2011 r. , zwracamy się z uprzejmą prośbą do instytucji oraz osób prywatnych, które chciały by zostać sponsorem podczas zbliżających się imprez. W zamian oferujemy miejsce na reklamę nie tylko na przystani ale na wszelkich plakatach i Internecie.


wkz.org.pl07.03.2011 Rzeka Dojca od Nowego Młyna do ujścia do jeziora wolsztyńskiego

Zachęcamy do zapoznania się z zdjęciami wykonanymi w dniu 6 marca 2011 r. na Rzece Dojca od "Nowego Młyna" do ujścia do jeziora wolsztyńskiego


wkz.org.pl05.03.2011 Tragedia na Przystani

Zobacz jak zima zniszczyła i zabrała pomosty. Wszelka pomoc w odbudowie mile widziana, przed nami wiele pracy by odbudować naszą piekną przystań, przystań która jest wizytówką Wolsztyna.


wkz.org.pl07.02.2011 WKŻ wrócił ze Szklarskiej Poręby!

Przeczytaj relację i dowiedz się, jak klubowicze WKŻ spędzili pierwszy tydzień ferii!


1 « [39] [40] [41] [42] [43] [44] » 44
Optimist Grupa B
Europa
Ok-Dinghy
Finn
Hornet
Omega
Windsurfing
Śródlądowa
Morska
Turystyka kajakowa
Płetwonurkowie
MotorowodnaWKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn

WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn

WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn WKŻ Wolsztyn
Wolsztyński Klub Żeglarski- jez. Bierzyńskie
Wolsztyn
Niałek Wielki 60G
64-200 Wolsztyn
NIP: 923-10-26-518

e-mail: wkz@wkz.com.pl

Komandor Ryszard Derwich 608 072 811
                                            

Wszystkie prawa zastrzeżone Wolsztyński Klub Żeglarski Copyright © by www.wkz.org.pl 2010 - 2021. Projekt strony: PRESSTU.PL
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.wkz.org.pl)


stat4u